שירותי בניית אתרים

שירות תחזוקה, שדרוג ואחסון אתרים

מעוניין לשדרג את האתר שלך ? לעדכן את המראה של האתר ולדאוג לקידום טוב יותר במנועי חיפוש? כחלק משירות התחזוקה אנו נדאג לכל הצרכים של האתר שלך. כך שישאר תמיד מעודכן ומשופר הרבה יותר מהאתר הנוכחי שלך.

  • אחסון ואירוח אתרים בשרתים מקצועיים.
  • תחזוקה שוטפת ושיפור ביצועים.
  • שיפור מראה האתר ועיצוב מחדש.
  • שיפור SEO לאתר עבור מנועי חיפוש.
  • ייעוץ בכל נושא על מנת לקדם את האתר ברשת.
  • הוספת יכולות טכנולוגיות ופיתוח הרחבות.

אחסון ואירוח אתרים

רוצה לחסוך בהוצאות עבור האתר בכל הקשור לאירוח ואחסון?

אצלינו תקבל הצעה משתלמת במיוחד ותוכל להיות בראש שקט בכל הנוגע למצב האתר שלך ברשת. באמצעות שרתי ענן בביצועים גבוהים , האתר שלך יהיה זמין ומהיר כל היום, כל השנה.

העבר לשירות שלנו את האתר שלך עוד היום ואנו נדאג לכל התהליך בקלות ובמהירות בלי לפגוע בפעילות השוטפת וגם נדאג לכך שתחסוך בהוצאות החודשיות.

תחזוקה ושיפור ביצועים

חלק גדול מהאתרים פותחו בטכנולוגיות ישנות וזה מתבטא בביצועים חלשים אשר מספקים עבודה איטית וכך פוגע בקידום האתר במנועי חיפוש. אנו נדאג לשפר את ביצועי האתר ולמקסם את הביצועים עד כמה שאפשר. על מנת שתוכל לקבל מהאתר שלך את המירב. מעבר לשיפור ביצועים אנו נדע לתקן עבורך חלקים באתר ולפתח אותו לכל כיוון שתבחר.

שיפור מיקום האתר במנועי חיפוש

אין הרבה כניסות לאתר שלך והוא נמצא במיקום מרוחק בגוגל? באמצעות הידע והכלים שברשותנו, נדאג לשפר משמעותית את קידום האתר שלך ולתת לך טיפים איך לקדם את האתר למיקומים גבוהים במנועי החיפוש המוכרים ביותר והנצפים ביותר. וכך תוכל להגדיל משמעותית את כמות הכניסות לאתר שלך וכמובן את מספר הפונים והמתעניינים.